czwartek, 12 maja 2016

Bohaterowie

Lira Forte – Kurator sądowy, pracownik opieki społecznej. Głównie urzęduje w szpitalu. Ma tam swój gabinet i stałą posadę. Bystra, rezolutna, ale przede wszystkim profesjonalna w tym, co robi. 

Kendall Schmidt – Chirurg, ale częściej bywa w izbie przyjęć. Szybko działa i szybko myśli, głównie dlatego został został tam, gdzie dla życia pacjenta liczy się każda minuta. Mieszka sam i nie ma rodziny. Szpital to całe jego życie. 

Logan Henderson – Internista z dyplomem ortopedy. Często kokietuje koleżanki, w szczególności pielęgniarki. Lubi mieć rację, a jak już ją ma... staje się nie do zniesienia. 

Mary Adams – Ordynator izby przyjęć. Zasadnicza i surowa dla swoich podwładnych. Na pierwszym miejscy stawia dobro pacjenta, nawet, jeśli to oznacza naginanie prawa. 

Carlos Pena – Szpitalny psycholog. Sam o sobie mówi: „Na zawsze samotny”. Nie ma własnego biurka, cały czas krąży po całym szpitalu w zależności od wezwania. 

James Maslow – Prawnik. Ma świetną reputację i etat w drogiej kancelarii adwokackiej. Dla Mary Adams zrobi wszystko, a ona dobrze to wykorzystuje. Nikt właściwie nie wie co ich łączy, a właściwie łączyło. 

Matt Orny – Najbliższy współpracownik Liry. Są najlepszymi kumplami. Pracują na równoległych stanowiskach, ale on jest specem w sprawach niedoszłych samobójstw. 

Alexa Vega – Pielęgniarka na izbie przyjęć. Bratnia dusza Liry i jej najlepsza przyjaciółka. Zwykle to ona interweniuje pierwsza, kiedy w pobliżu nie ma żadnego lekarza.

Leon Blanco - Policjant, który świetnie dogaduje się z małymi dziećmi. Służbowo w mundurze, na codzień na luzie. Zdarza mu się obracać czyjąś wredotę w żart... biorąc przenośnię dosłownie.

Uwagi: 
Leon pojawia się dopiero w notce dziewiątej. 

3 komentarze:

  1. Fajni bohaterowie. Dobrze się zapowiada. Dodaje bloga do listy z blogami od razu gdy wsiądę na kompa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bohaterowie świetni. Z resztą (nie chwaląc się) już wcześniej to wiedziałem. Już nie mogę się doczekać gdy zobaczę ich w akcji ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetni Bohaterowie czekam na pierwszą notkę

    OdpowiedzUsuń

Nie bądź Voldek - skomentuj.
Dla Ciebie to niewielki zamach, ale dla mnie to potężny kop energii i zachęta do pisania.
Weryfikacja obrazkowa - wyłączona, anonimy włączone. każdy może napisać coś od siebie. Dla mnie to wiele znaczy.